marți, 24 februarie 2009

Promo nou pentru stiri la Antena 3

L-am vazut acum cateva zile la TV. Mi-a placut, e spectaculos. O colega mi-a spus ca nu se potriveste pentru Antena 3 e prea... futurist :) Voua cum vi se pare ?

p.s. Cei de la FGX mi-au spus ca este si o mica diferenta intre acesta si spotul care ruleaza pe TV, referitor la faptul ca numarul 3 de la Antena 3 apare scris din 0 si 1 (binar) in varianta tv.


News promo from Future Graphics on Vimeo.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu