marți, 24 februarie 2009
Bobby Voicu pleaca de la Yahoo
Adplayers anunta ca Bobby Voicu nu mai ocupa functia de community manager la Yahoo pentru Romania. Numit in prima parte a anului trecut in aceasta functie, el precizeaza ca se va ocupa in continuare de cateva proiecte pe care le-a dezvoltat sau la care a contribuit in ultima vreme. Stirea integrala aici
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu